Apie Mus Darbai Paslaugos Medžiagos Kainos Kontaktai

       Mūsų partneris Ceresit

       Mūsų partneris Ceresit Decor Centras
       Pastoliai

 

Sadolin


SADOLIN - atspalvių kūrėjas

UAB „LI Sadolin" įkurta 1995 m. kaip antrinė Estijos bendrovės „ES Sadolin AS" įmonė.

„ES Sadolin AS" nuo 1994 metų priklauso Olandijos ir Švedijos chemijos koncernui AKZO NOBEL - vienai didžiausių pasaulyje chemijos 2pramonės įmonių, veikiančių 80-yje valstybių, kurioje dirba 66 tūkstančiai žmonių. 

Bendrovė tiekia rinkai didelį apdailos medžiagų asortimentą - dažus, lakus, glaistus, klijus, lyginamuosius mišinius, dekoratyvines medienos apsaugos priemones PINOTEX ir kt. 
 
Vykdydama savo veiklą, bendrovė glaudžiai bendradarbiauja su kitomis tarptautinio koncerno „Akzo Nobel" bendrovėmis, visų pirma - su Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Lenkijoje dirbančiomis koncerno įmonėmis. 

1Akzo Nobel yra vienas iš didžiausių chemijos koncernų pasaulyje, turintis 200 metų patirtį dažų gamyboje. Per šį laikotarpį Akzo Nobel tapo lyderiaujantis dažų, lakų, gruntų gamintojas pasaulyje, sukuriantis daugiausiai šios srities technologinių naujovių. Akzo Nobel rūpinasi ne tik techninėmis gaminamų produktų charakteristikomis ir jų gerinimu, bet ir kruopščiai analizuoja estetines dažų spalvų bei atspalvių savybes, psichologinį spalvų poveikį žmogui.

Akzo Nobel lyderiauja kurdami naujus, ekologiškai švarius dažus. Produkcija atitinka visus sveikatos apsaugos, saugumo ir gamtosaugos reikalavimus.

SADOLIN yra gerai žinomas koncerno Akzo Nobel prekinis ženklas. Dėka mūsų patirties bei veiklos, orientuotos į vartotojo lūkesčių tenkinimą, šis prekinis ženklas stipriai įtvirtino savo pozicijas Lietuvos dažų rinkoje.

SADOLIN produkcijos paletė, kurią sudaro dažai išorės ir vidaus naudojimui, lakai baldams bei grindims, dekoratyviniai efektai ir kiti produktai padės jums sukurti puikiausią rezultatą bei ilgainiui išlaikyti kokybę. Pasirinkę vieną žemiau pateiktų adresų, jūs susipažinsite su SADOLIN prekių asortimentu, produktų naudojimo patarimais bei rekomendacijomis.

Mūsų naudojami vidaus apdailos produktai:

          DAŽAI :                                         GLAISTAI:

fasado fasadu montavimas fasadų plokštės fasadų įrengimas remonto darbai sienos apšiltinimas sienos danga sienos siltinimas sienų apšiltinimas sienų hidroizoliacija sienų konstrukcija sienų konstrukcijos sienų šiltinimo tinkavimas


Tinklapių katalogas | Ekovata | Ypac.lt katalogas | SKO.lt katalogas | Top.WebPasaulis.net